Treasure Map Deadhand

Ocena czcionkiTreasure Map Deadhand: 4.00 5 5

Czcionki dekoracyjne

Czcionki łacińskie


Na tej stronie można pobraćTreasure Map Deadhand czcionek w wersji1.00, które należą do rodzinyTreasure Map Deadhand (Regular odwzorowanie). Producentem czcionki jestTreasure-Map-Deadhand. pobierzTreasure Map Deadhand fza darmo napl.GetFonts.net. Ta czcionka należy do następujących kategorii:czcionki dekoracyjne,czcionki łacińskie. Rozmiar czcionki - tylko39 Kb

CzcionkaTreasure Map Deadhand
wyświetleń:498 komentarze
Wesprzyj ten projekt!
Powiedz o nas swoim znajomym:

Prawa autorskie ©GemFonts & Phoenix Phonts
Rodzina Treasure Map Deadhand
Odwzorowanie Regular
Ident Treasure Map Deadhand
Pełna nazwa Treasure Map Deadhand
Wersja 1.00
Nazwa PostScript TreasureMapDeadhand
Producent Treasure-Map-Deadhand
Rozmiar 39 Kb
Znak firmowy GemFonts / Phoenix Phonts

PodglądTreasure Map Deadhand


Podgląd czcionkiTreasure Map Deadhand
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Kolor tekstu:
Tło:
Zamień kolory

    CzcionkaTreasure Map Deadhanddla strony

    Można użyć czcionkiTreasure Map Deadhand na swojej stronie bez konieczności jej pobierania z naszego serwera. W tym celu należy postępować zgodnie z instrukcjami poniżej:

    1. Wybierz najbardziej odpowiednią opcję, aby zainstalować czcionkę i dodaj ten kod na swojej stronie (wklej go bezpośrednio po znaczniku otwierającym <head>):


        <link href="https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=treasure-map-deadhand" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=treasure-map-deadhand);
      

    2. Aktywuj czcionkę dla tekstu w CSS:

        font-family: 'Treasure Map Deadhand', arial;
      

    Przykładowy kod źródłowy:

    <html>
      <head>
        <link href="https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=treasure-map-deadhand" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Treasure Map Deadhand', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withTreasure Map Deadhand!</div>
      </body>
    </html>
    

    Wyniki:

    Making the Web Beautiful withTreasure Map Deadhand!

    Można zastosować różne style i CSS, korzystając z naszej biblioteki efektów, w celu uzyskania atrakcyjnego i spersonalizowanego wyglądu strony.


    Komentarze



    Poprzednia czcionka:

    « Tragedia

    CzcionkaTragedia

    Następna czcionka:

    Ukiran Jawi »

    CzcionkaUkiran Jawi