Manege Deco

Ocena czcionkiManege Deco: 4.57 7 5

Czcionki cyrylicy

Czcionki rosyjskie

Czcionki vintage

Czcionki łacińskie


Na tej stronie można pobraćManege Deco czcionek w wersjiVersion 001.000, które należą do rodzinyManege Deco (Regular odwzorowanie). Producentem czcionki jestManege-Deco. pobierzManege Deco fza darmo napl.GetFonts.net. Ta czcionka należy do następujących kategorii:czcionki cyrylicy,czcionki rosyjskie,czcionki vintage. Rozmiar czcionki - tylko35 Kb

CzcionkaManege Deco
wyświetleń:589 komentarze
Wesprzyj ten projekt!
Powiedz o nas swoim znajomym:

Prawa autorskie Copyright (c) A.Gophmann cyr.code page on base font by Michael Hagemann, 1970. All rights reserved.
Rodzina Manege Deco
Odwzorowanie Regular
Ident A.Gophmanncyr.codepageonbasefontbyMichaelHagemann: Manege Deco: 1970
Pełna nazwa Manege Deco
Wersja Version 001.000
Nazwa PostScript ManegeDeco
Producent Manege-Deco
Rozmiar 35 Kb
Znak firmowy Manege Deco is a trademark of A.Gophmann cyr.code page on base font by Michael Hagemann.

PodglądManege Deco


Podgląd czcionkiManege Deco
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Kolor tekstu:
Tło:
Zamień kolory

    CzcionkaManege Decodla strony

    Można użyć czcionkiManege Deco na swojej stronie bez konieczności jej pobierania z naszego serwera. W tym celu należy postępować zgodnie z instrukcjami poniżej:

    1. Wybierz najbardziej odpowiednią opcję, aby zainstalować czcionkę i dodaj ten kod na swojej stronie (wklej go bezpośrednio po znaczniku otwierającym <head>):


        <link href="https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=manege-deco" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=manege-deco);
      

    2. Aktywuj czcionkę dla tekstu w CSS:

        font-family: 'Manege Deco', arial;
      

    Przykładowy kod źródłowy:

    <html>
      <head>
        <link href="https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=manege-deco" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Manege Deco', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withManege Deco!</div>
      </body>
    </html>
    

    Wyniki:

    Making the Web Beautiful withManege Deco!

    Można zastosować różne style i CSS, korzystając z naszej biblioteki efektów, w celu uzyskania atrakcyjnego i spersonalizowanego wyglądu strony.


    Komentarze



    Poprzednia czcionka:

    « Lombardina Two

    CzcionkaLombardina Two

    Następna czcionka:

    Marfield DecorC »

    CzcionkaMarfield DecorC