Macropsia (BRK)

Ocena czcionkiMacropsia (BRK): 4.50 6 5

Cyber-czcionki

Czcionki łacińskie


Na tej stronie można pobraćMacropsia (BRK) czcionek w wersjiVersion 1.52, które należą do rodzinyMacropsia (BRK) (Regular odwzorowanie). Producentem czcionki jestMacropsia-(BRK). pobierzMacropsia (BRK) fza darmo napl.GetFonts.net. Ta czcionka należy do następujących kategorii:cyber-czcionki,czcionki łacińskie. Rozmiar czcionki - tylko22 Kb

CzcionkaMacropsia (BRK)
wyświetleń:559 komentarze
Wesprzyj ten projekt!
Powiedz o nas swoim znajomym:

Prawa autorskie ÆNIGMA FONTS [e-mail] [email protected]
Rodzina Macropsia (BRK)
Odwzorowanie Regular
Ident FONTLAB30:TTEXPORT
Pełna nazwa Macropsia (BRK)
Wersja Version 1.52
Nazwa PostScript Macropsia(BRK)
Producent Macropsia-(BRK)
Rozmiar 22 Kb

PodglądMacropsia (BRK)


Podgląd czcionkiMacropsia (BRK)
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Kolor tekstu:
Tło:
Zamień kolory

    CzcionkaMacropsia (BRK)dla strony

    Można użyć czcionkiMacropsia (BRK) na swojej stronie bez konieczności jej pobierania z naszego serwera. W tym celu należy postępować zgodnie z instrukcjami poniżej:

    1. Wybierz najbardziej odpowiednią opcję, aby zainstalować czcionkę i dodaj ten kod na swojej stronie (wklej go bezpośrednio po znaczniku otwierającym <head>):


        <link href="https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=macropsia-brk" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=macropsia-brk);
      

    2. Aktywuj czcionkę dla tekstu w CSS:

        font-family: 'Macropsia (BRK)', arial;
      

    Przykładowy kod źródłowy:

    <html>
      <head>
        <link href="https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=macropsia-brk" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Macropsia (BRK)', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withMacropsia (BRK)!</div>
      </body>
    </html>
    

    Wyniki:

    Making the Web Beautiful withMacropsia (BRK)!

    Można zastosować różne style i CSS, korzystając z naszej biblioteki efektów, w celu uzyskania atrakcyjnego i spersonalizowanego wyglądu strony.


    Komentarze



    Poprzednia czcionka:

    « Moronic Misfire (BRK)

    CzcionkaMoronic Misfire (BRK)

    Następna czcionka:

    Lucid Type B (BRK) »

    CzcionkaLucid Type B (BRK)