Futura_Extra_Black-Normal

Ocena czcionkiFutura_Extra_Black-Normal: 4.60 5 5

Czcionki cyrylicy

Czcionki rosyjskie

Czcionki Sans-Serif

Czcionki łacińskie


Na tej stronie można pobraćFutura_Extra_Black-Normal czcionek w wersjiConverted from c:\windows\russ_fon\ST000013.TF1 by ALLTYPE, które należą do rodzinyFutura_Extra_Black-Normal (Regular odwzorowanie). Producentem czcionki jestFutura_Extra_Black-Normal. pobierzFutura_Extra_Black-Normal fza darmo napl.GetFonts.net. Ta czcionka należy do następujących kategorii:czcionki cyrylicy,czcionki rosyjskie,czcionki sans-serif. Rozmiar czcionki - tylko39 Kb

CzcionkaFutura_Extra_Black-Normal
wyświetleń:606 komentarze
Wesprzyj ten projekt!
Powiedz o nas swoim znajomym:

Prawa autorskie
Rodzina Futura_Extra_Black-Normal
Odwzorowanie Regular
Ident ALLTYPE:Futura_Extra_Black-Normal Regular:ATECH
Pełna nazwa Futura_Extra_Black-Normal
Wersja Converted from c:\windows\russ_fon\ST000013.TF1 by ALLTYPE
Nazwa PostScript Futura_Extra_Black-Normal
Producent Futura_Extra_Black-Normal
Rozmiar 39 Kb

PodglądFutura_Extra_Black-Normal


Podgląd czcionkiFutura_Extra_Black-Normal
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Kolor tekstu:
Tło:
Zamień kolory

    CzcionkaFutura_Extra_Black-Normaldla strony

    Można użyć czcionkiFutura_Extra_Black-Normal na swojej stronie bez konieczności jej pobierania z naszego serwera. W tym celu należy postępować zgodnie z instrukcjami poniżej:

    1. Wybierz najbardziej odpowiednią opcję, aby zainstalować czcionkę i dodaj ten kod na swojej stronie (wklej go bezpośrednio po znaczniku otwierającym <head>):


        <link href="https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=futura_extra_black-normal" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=futura_extra_black-normal);
      

    2. Aktywuj czcionkę dla tekstu w CSS:

        font-family: 'Futura_Extra_Black-Normal', arial;
      

    Przykładowy kod źródłowy:

    <html>
      <head>
        <link href="https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=futura_extra_black-normal" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Futura_Extra_Black-Normal', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withFutura_Extra_Black-Normal!</div>
      </body>
    </html>
    

    Wyniki:

    Making the Web Beautiful withFutura_Extra_Black-Normal!

    Można zastosować różne style i CSS, korzystając z naszej biblioteki efektów, w celu uzyskania atrakcyjnego i spersonalizowanego wyglądu strony.


    Komentarze



    Poprzednia czcionka:

    « FuturaDemiCTT Normal

    CzcionkaFuturaDemiCTT Normal

    Następna czcionka:

    FuturaLightCTT Normal »

    CzcionkaFuturaLightCTT Normal