Cheap Ink killed my Printer

Ocena czcionkiCheap Ink killed my Printer: 3.45 11 5

Czcionki alternatywne

Czcionki artystyczne

Czcionki łacińskie


Na tej stronie można pobraćCheap Ink killed my Printer czcionek w wersji001.000, które należą do rodzinyCheap Ink killed my Printer (Regular odwzorowanie). Producentem czcionki jestCheap-Ink-killed-my-Printer. pobierzCheap Ink killed my Printer fza darmo napl.GetFonts.net. Ta czcionka należy do następujących kategorii:czcionki alternatywne,czcionki artystyczne,czcionki łacińskie. Rozmiar czcionki - tylko130 Kb

CzcionkaCheap Ink killed my Printer
wyświetleń:619 komentarze
Wesprzyj ten projekt!
Powiedz o nas swoim znajomym:

Prawa autorskie www.anke-art.de - Donation Ware!
Rodzina Cheap Ink killed my Printer
Odwzorowanie Regular
Ident FONTLAB30:TTEXPORT
Pełna nazwa Cheap Ink killed my Printer
Wersja 001.000
Nazwa PostScript CheapInkkilledmyPrinter
Producent Cheap-Ink-killed-my-Printer
Rozmiar 130 Kb

PodglądCheap Ink killed my Printer


Podgląd czcionkiCheap Ink killed my Printer
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Kolor tekstu:
Tło:
Zamień kolory

    CzcionkaCheap Ink killed my Printerdla strony

    Można użyć czcionkiCheap Ink killed my Printer na swojej stronie bez konieczności jej pobierania z naszego serwera. W tym celu należy postępować zgodnie z instrukcjami poniżej:

    1. Wybierz najbardziej odpowiednią opcję, aby zainstalować czcionkę i dodaj ten kod na swojej stronie (wklej go bezpośrednio po znaczniku otwierającym <head>):


        <link href="https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=cheap-ink-killed-my-printer" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=cheap-ink-killed-my-printer);
      

    2. Aktywuj czcionkę dla tekstu w CSS:

        font-family: 'Cheap Ink killed my Printer', arial;
      

    Przykładowy kod źródłowy:

    <html>
      <head>
        <link href="https://pl.getfonts.net/allfont.css?fonts=cheap-ink-killed-my-printer" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Cheap Ink killed my Printer', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withCheap Ink killed my Printer!</div>
      </body>
    </html>
    

    Wyniki:

    Making the Web Beautiful withCheap Ink killed my Printer!

    Można zastosować różne style i CSS, korzystając z naszej biblioteki efektów, w celu uzyskania atrakcyjnego i spersonalizowanego wyglądu strony.


    Komentarze



    Poprzednia czcionka:

    « Freaks of Nature massive

    CzcionkaFreaks of Nature massive

    Następna czcionka:

    Fade to grey »

    CzcionkaFade to grey